> > Kimiya Tejarat Zagros Logo | لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس

لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس | Kimiya Tejarat Zagros Logo

لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس

شرکت کیمیا تجارت زاگرس یک شرکت خرید و فروش محصولات فولادی می باشد. این شرکت اصفهانی به خرید و فروش کلیه محصولات فولادی می پردازد. بنا به گفته انجمن فولاد جهان بیش از ۳۵۰۰ درجه برای فولاد های تولیدی در کل دنیا وجود دارد. این درجه‌ها بر اساس ویژگی‌های فیزیکی، شیمیایی و زیست محیطی آن فولاد طبقه بنده می‌شوند.
انواع محصولات فولادی را می توان به ۴ دسته تقسیم کرد :
فولادهای کربنی | فولادهای آلیاژی | فولادهای ضد زنگ |   فولادهای ابزاری
شرکت کیمیا تجارت زاگرس با توجه به نیاز به برندینگ و هویت سازمانی در مرحله اول نیاز به لوگوی اختصاصی برای شرکت خود داشت که با تماس و برگزاری جلسه با مدیریت و پرسنل شرکت کیمیا تجارت زاگرس روند طراحی لوگو برای این شرکت شروع شد.


طراحی و مفهوم لوگو رستوران آتروپات

در طراحی لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس سعی بر این داشتیم علاوه بر استفاده از اسم شرکت به زبان انگلیسی مفهوم کاری این شرکت را نیز در لوگو نشان دهیم. بر این اساس بعد از تولید بیش از ۵۰ اتود اولیه به طرح نهایی رسیدیم. در طراحی لوگو این شرکت حروف اول تشکیل دهنده اسم این شرکت استفاده شده که با استفاده از فرم و بعد در لوگو توانستیم مفهوم سختی و شکل یکی از محصولات فولاد را در لوگو استفاده کنیم. بر این اساس طرح اولیه لوگو شکل گرفت. باتوجه به درخواست مشتری اسم کامل شرکت نیز در لوگو برای مخاطبین ایرانی استفاده شد. و به این ترتیب لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس اصفهان شکل گرفت. طراحی لوگو این شرکت ترکیب اسم و تصویر است. استفاده از فرم مربع نیز در لوگو نماد پایداری و استحکام است .


مفهوم رنگ لوگو رستوران آتروپات

رنگ بندی لوگو شرکت کیمیا تجارت زاگرس با توجه به موضوع فعالیت این شرکت انتخاب شد. در مرحله اول تصمیم داشتیم از رنگ نقره ای برای این شرکت استفاده کنیم ولیکن با توجه به اینکه این رنگ دارای حس خنثی بود تصمیم به تغییر رنگ لوگو گرفتیم . 
پس از بررسی برای انتخاب رنگ لوگو و با توجه به کلاس کاری و هویت سازمانی تصمیم بر این شد که رنگ لوگو به سرمه ای تیره تغییر کند. شاید این رنگ در مرحله اول برای لوگو بی ربط به حساب بیاید. ولیکن رنگ سرمه ای رنگی بسیار سرد است . افراد با این رنگ احساس صممیت و اعتماد میکنند .سرمه ای رنگی شیک و با اصالت است که استفاده از آن در فضا می‌تواند نشان دهنده قدرت و ثبات در آن فضا باشد.

Kimiya Tejarat Zagros Logo
شرکت کیمیا تجارت زاگرس
طراحی لوگو شرکت
طراحی حرفه ای لوگو
هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد