> > لوگو استودیو آرشین | ARSHIN STUDIO Logo Design

لوگو استودیو آرشین | ARSHIN STUDIO Logo

لوگو استودیو آرشین

استودیو آرشین یک استودیو تبلیغاتی و طراحی است . حوزه فعالیت این برند طراجی بردنینگ و تبلیغات است. از جمله فعالیت های استودیو آرشین ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک ، طراحی بیلبورد های تبلیغاتی ، تبلیغات گسترده و .... است. این شرکت طراحی در بسیاری از شاخه ها تبلیغات فعالیت دارد و محدود به یک حوزه نیست.


طراحی و مفهوم لوگو استودیو آرشین

در طراحی لوگو استودیو آرشین سعی داشتیم با توجه با اسم لوگو و فعالیت کاری استودیو آرشین به یک لوگو ترکیبی دست پیدا کنیم که هم مفهوم کاری این برند طراحی را در لوگو نشان دهیم و هم نمادی از اسم این برند در لوگو باشد.
با توجه به اینکه فعالیت استودیو آرشین در تبلیغات تخصصی نبوده و به صورت گسترده فعالیت داشتند نمیتوانستیم از یک المان بصری مثل دوربین در لوگو استفاده کنیم. زیرا مخاطب لوگو در ذهن خود تصور میکرد با یک شرکت ساخت فیلم سر و کار خواهد داشت.
بهترین نتیجه ای پس از تحقیق و اتود برای لوگو به دست آوردیم اشاره به قلم طراحی در لوگو بود . با استفاده از فرم قلم و تغییرات طراحی در لوگو توانستیم با استفاده از فرم قلم طراحی به نماد حرف اول این استودیو طراحی در لوگو نیز دست پیدا کنیم. با توجه به درخواست مشتری برای داشتن یک تایپ فارسی در لوگو اقدام به طراحی تایپوگرافی لوگو کردیم. تایپوگرافی این لوگو به صورت اختصاصی بوده و از فونت های آماده استفاده نشده.


مفهوم رنگ لوگو استودیو آرشین

رنگ بندی لوگو استودیو آرشین یک از دوست داشتنی ترین انتخاب رنگ های خوبی بود که برای طراحی لوگو استفاده کردیم.
رنگ قرمز تیره نماد قدرت اراده، خشم، رهبری، شجاعت و اشتیاق است که برگرفته از تعریف کارفرما لوگو از برند خود است.رنگ قرمز افراد را وادار به حرکت و فعالیت می کند.قرمز استفاده شده در لوگو قرمز تیره است. تبلیغات به طور کلی یک فرآیند متحرک برای پیشرفت روند کار است. رنگ بنفش که به عنوان رنگ دوم لوگو استفاده شده نیز حس ارزش و اعتبار را القا می کند.رنگ بنفش نماد اصالت و شخصیت است کار این شرکت و این برند شخصیت بخشیدن به کسب و کار است و هدف از استفاده از این رنگ در لوگو طراحی شده نمادی از این حس است.

ARSHIN STUDIO Logo
لوگو استودیو آرشین
طراحی لوگو
طراحی حرفه ای لوگو استودیو
هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد