> > طراحی لوگو فلامینگو | Flamingo Logo Design

طراحی لوگو فلامینگو | Flamingo Logo

طراحی لوگو فلامینگو | Flamingo Logo

برند فلامینگو یک برند پوشاک واقع در شهر تهران است. این برند در واقع تولید کننده کیف و کفش برای بانوان در سنین ۱۵ تا ۳۵ سال است. ارایه محصولات با کیفیت چرمی و خاص به مشتریان و رضایت مشتریان این برند توانسته این برند قدرتمند تهرانی را بیش تر شناخته کند.


طراحی و مفهوم لوگو فلامینگو

در طراحی لوگو فلامینگو سعی بر این داشتم که علاوه بر خواست مشتری عزیزمان که قصد داشت از شکل حیوان فلامینگو در لوگو استفاده شود به یک مفهوم دیگر هم برسم. با توجه به وجود طراحی های بسیار لوگو با محوریت و موضوع فلامینگو طراحی سختی برای این لوگو تهرانی پیش روی من بود. علاوه بر خاص بودن لوگو و رعایت قواعد طراحی لوگو باید لوگو را جوری طراحی میکردم که بدور از کپی از برندهای خارجی باشد. با انجام بیش از ۵۰ اتود لوگو در فرم ها و شکل های فلامینگو به یک نتیجه قابل قبول رسیدم که هم گویای فرم حیوانی فلامینگو و هم اول اسم این برند یعنی حرف F باشد.


مفهوم رنگ لوگو فلامینگو

رنگ بندی لوگو افلامینگو با توجه به جنسیت مخاطبان و گروه سنی مشتریان انتخاب شد. دختران و خانوم های بین ۱۵ تا ۳۵ سال این برند تهرانی باید بیشتر از قبل با این برند ارتباط برقرا میکردند. استفاده از رنگ صورتی در طراحی این لوگو با توجه به علایق دختران به رنگ صورتی و ایجاد حس آرامش به مشتری نتیجه نسبتا خوبی داشت.رنگ لوگو فلامینگو متشکل از دو نوع صورتی است که یکی کمرنگ و دیگری پررنگ تر می باشد.

طراحی لوگو فلامینگو | Flamingo Logo
لوگو فلامینگو | Flamingo Logo
طراحی لوگو
طراحی حرفه ای پوشاک
هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد