> > Offical Mobile Logo | لوگو موبایل آفیشیال

طراحی لوگو موبایل آفیشیال | Offical Mobile Logo

طراحی لوگو موبایل آفیشیال | Offical Mobile Logo

فروشگاه موبایل آفیشیال یک مرکز فروش موبایل و لوازم جانبی موبایل واقع در قلب شهر اصفهان است. این برند در واقع مرکز تخصصی موبایل در شهر اصفهان است. ارایه خدمات موبایل و لوازم جانبی ، خرید و فروش انواع برندهای موبایل به مشتریان و رضایت مشتریان این برند توانسته این برند قدرتمند اصفهانی را بیش تر شناخته کند.


طراحی و مفهوم لوگو موبایل آفیشیال

در طراحی لوگو موبایل آفیشیال سعی بر این داشتم که علاوه بر خواست مشتری عزیزمان که قصد داشت از شکل و فرم موبایل در لوگو استفاده شود به مفهوم خاص بودن و نماد موبایل هم دست پیدا کنیم. با توجه به وجود طراحی های بسیار لوگو با محوریت و موضوع موبایل طراحی سختی برای این لوگو اصفهانی پیش روی من بود. علاوه بر خاص بودن لوگو و رعایت قواعد طراحی لوگو باید لوگو را جوری طراحی میکردم که بدور از کپی از برندهای خارجی باشد. با انجام بیش از ۵۰ اتود لوگو در فرم ها و شکل های موبایل و استفاده از تایپوگرافی های مختلف در لوگو به یک نتیجه قابل قبول رسیدم که هم گویای فرم موبایل و هم دارای اسم این برند باشد.


مفهوم رنگ لوگو موبایل آفیشیال

رنگ بندی لوگو موبایل آفیشیال با توجه به اینکه مخاطبان و گروه سنی مشتریان این برند اصفهانی متفاوت بود کار سختی بود. برای همین تصمیم بر انتخاب یک رنگ سازمانی برای لوگو شدیم. رنگ سرمه ای تیره که نماد استحکام است. رنگ این لوگو با توجه به تیرگی و مفهوم باعث ایجاد فضای لاکچری در لوگو نیز می شود.

طراحی لوگو موبایل آفیشیال | Offical Mobile Logo
لوگو موبایل | Mobile Logo
طراحی لوگو
طراحی حرفه ای لوگو
هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد