> > طراحی لوگو گل فروشی نوژانو | Nozhano Logo Design

طراحی لوگو گل فروشی نوژانو | Nozhano Logo

لوگو گلفروشی نوژانو | Nozhano Logo

فروشگاه گل نوژانو یک مرکز فروش گل و گیاه واقع در قلب شهر اصفهان است. این فروشگاه در مرکز شهر اصفهان است. ارایه خدمات گل و گیاه ، خرید و فروش انواع گل و گیاه تزئینی و آپارتمانی به مشتریان و رضایت مشتریان این برند توانسته این برند قدرتمند اصفهانی را بیش تر شناخته کند.


طراحی و مفهوم لوگو گل فروشی نوژانو

در طراحی لوگو گلفروشی نوژانو سعی بر این داشتم که علاوه بر خواست مشتری عزیزمان که قصد داشت از شکل و فرم گل در لوگو استفاده شود به ترکیبی از نماد گل و اسم این برند دست پیدا کنم. با توجه به وجود طراحی های لوگو با محوریت و موضوع گلفروشی ، طراحی سختی برای این لوگو اصفهانی پیش روی من بود. علاوه بر خاص بودن لوگو و رعایت قواعد طراحی لوگو باید لوگو را جوری طراحی میکردم که بدور از کپی از برندهای خارجی و داخلی باشد. با انجام بیش از ۴۰ اتود لوگو در فرم ها و شکل های موبایل و استفاده از تایپوگرافی های مختلف در لوگو به یک نتیجه قابل قبول رسیدم که هم گویای فرم گل و هم دارای اسم این برند باشد. در آخر طراحی لوگو علاوه بر دو مفهوم ذکر شد شبیه به یک دسته گل شده است.


مفهوم رنگ لوگو گلفروشی نوژانو

رنگ بندی لوگو گلفروشی نوژانو  از رنگ صورتی و قرمز استفاده شده است. رنگ قرمز در لوگو نماد رنگ گل رز است. و رنگ صورتی کمرنگ در لوگو نمادی از رنگ دخترانه و زنانه است که بیشترین فروش این و خدمات این فروشگاه گل اصفهانی به خانم های و دختران است.

طراحی لوگو گل نوژانو | Nozhano flower Logo
لوگو گل | Flower Logo
طراحی لوگو
طراحی حرفه ای لوگو
هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد