رامین رافعی

گرافیست Graphic Designer

طراح لوگو logo Designer

فریلنسر freelancer

طراح پوستر Poster Designer

رامین رافعی
رامین رافعی
رامین رافعی
رامین رافعی

گرافیست Graphic Designer

طراح لوگو logo Designer

فریلنسر freelancer

طراح پوستر Poster Designer

طراحی پوستر چهره کیهان کلهر

  • صاحب اثر: رامین‌رامین
  • Ramin Rafeei: Author
  • تاریخ: 1400/11/13
  • 2022: History
  • دسته بندی: پوستر
  • poster: Grouping
Ramin-Rafeei-PosterDesign-Kayhan-Kalhor
طراحی پوستر چهره استاد کیهان کلهر . 

کیهان کلهر، آهنگ‌ساز و نوازنده اهل ایران است که به واسطه همکاری با هنرمندان بزرگ ایرانی و غیر ایرانی دارای شهرتی جهانی است و حتی برای فعالیت‌های خود تاکنون موفق به دریافت جایزه معتبر «گرمی» و جایزه هنرمند برتر سال در فستیوال جهانی موسیقی «وومکس» شده است.

کیهان کلهر یکی از پُرافتخارترین موسیقی دانان ایرانی در سطح جهان به شمار می‌رود که توانسته موسیقی ایرانی را به شهرتی جهانی برساند. او برای آلبوم‌های «بی تو به سر نمی‌شود» و «فریاد» که با آهنگسازی حسین علیزاده و آواز محمدرضا شجریان همراه بود، نامزد دریافت جایزه معتبر موسیقی «گرمی» شد. همکاری بین المللی او در آلبوم «باران» با گروه «غزل» نیز که در آن کیهان کلهر، کمانچه، شجاعت حسین خان، سی‌تار و ساندیپ داس، طبلا می‌نوازند، نامزد جایزه گرمی ۲۰۰۴ شد. در پنجاه و نهمین مراسم جایزه گرمی، کیهان کلهر به همراه گروه جاده ابریشم به رهبری یویوما توانستند با آلبوم sing me home موفق به کسب جایزه گرمی بهترین موسیقی جهانی شوند. کلهر در سال ۲۰۱۹ و در فستیوال جهانی موسیقی وومکس به عنوان بهترین هنرمند سال جهان انتخاب شد و تبدیل به نخستین نوازنده ایرانی شد که برنده جایزه معتبر جهانی «وومکس» می‌شود.

در طراحی پوستر چهره کیهان کلهر با استفاده از تکنیک لاین آرت طرحی به یادگار از چهره او ثبت گردید. فرم قاب دور چهره در پوستر الهام گرفته از بنایی سنتی از محل زادگاه کیهان کلهر است.